Aktualności
Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wrzesień 2017

Konferencja - Zarządzanie nieruchomościami w XXI wieku

28.09.2017

27 września zorganizowaliśmy we Wrocławiu konferencję dla zarządców nieruchomości, towarzystw budownictwa społecznego, zakładów gospodarki mieszkaniowej oraz spółdzielni mieszkaniowych. Gościliśmy kilkudziesięciu uczestników z Dolnego i Górnego Śląska oraz Opolszczyzny.

Na konferencji omówione zostały zagadnienia dotyczące nowoczesnych metod zarządzania nieruchomościami odwzorowanymi w Zintegrowanym Systemie Informatycznym Papirus SQL naszej firmy.

Spotkanie merytorycznie wzbogaciła prelekcja biegłego rewidenta, który poruszył tematy związane z prowadzeniem dokumentacji finansów księgowej w zakresie eksploatacji oraz jej rozliczenie z osobami zajmującymi lokale mieszkalne.

Wszystkim uczestnikom oraz Partnerom serdecznie dziękujemy za przybycie i współpracę.

Uroczystość 60-lecia Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

29.09.2017

W dniu 29 września uczestniczyliśmy w obchodach Jubileuszu 60-lecia Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej jako sponsor strategiczny. Uroczysta Gala odbyła się w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestniczyli w niej przedstawiciele władz miasta Katowice i województwa śląskiego, spółdzielni mieszkaniowych z całej Polski, organizacji spółdzielczych, załogi oraz wielu innych gości. 

 

Po części oficjalnej odbył się koncert z udziałem artystów i orkiestry rozrywkowej Big Silesian Band.

 

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa jest największą spółdzielnią mieszkaniową na południu Polski i jedną z trzech największych w kraju. Od 2005 wykorzystuje do wspomagania zarządzania nasz ZSI Papirus SQL.

Program i formularz zgłoszeniowy na konferencję

09.12.2017

Podczas konferencji będą się mogli Państwo zapoznać z produktami i usługami firm proponujących rozwiązania wspomagające zarządzanie nieruchomościami.

 

PROGRAM:

9:30 – 10:00

Rejestracja uczestników, kawa powitalna

10:00 – 10:30

Nowoczesne metody elektronicznego opisywania faktur – Paweł Sulkowski SoftHard

10:30 – 10:40

Nowe formy komunikacji z mieszkańcami za pomocą e-usług i aplikacji mobilnych - Dariusz Maciążak SoftHard

10:40 – 11:10

Mieszkalnictwo w UNIQA – Grzegorz Gogolewski

11:10 – 11:40

Zdalny odczyt i indywidualne rozliczenie centralnego ogrzewania i wody - Michał Chrobot MINOL

11:40 – 12:20

Wbudowane mechanizmy windykacji należności oraz powiadomienia SMS/MAIL jako narzędzia skutecznego zarządzania – Paweł Sulkowski SoftHard

12:20 – 12:50

Przerwa na kawę

12:50 – 14:50

Prowadzenie dokumentacji finansów księgowej w zakresie eksploatacji i jej rozliczenie z osobami zajmującymi lokale mieszkalne w spółdzielni mieszkaniowej, wspólnocie mieszkaniowej, TBS i ZGM.   – Zofia Rogóż biegły rewident

14:50 - 15:00

Zakończenie konferencji

 

W swoim referacie Pani Zofia Rogóż omówi następujące zagadnienia:

 

  1. Zasady prowadzenia ksiąg w świetle obowiązujących przepisów w spółdzielniach mieszkaniowych, we wspólnotach, TBS i ZGM (podobieństwo i różnice).
  2. Sposób prowadzenia ewidencji gospodarki zasobami mieszkaniowymi i rozliczanie kosztów i przychodów w spółdzielniach, wspólnotach mieszkaniowych, TBS i ZGM.
  3. Funkcjonowanie funduszu remontowego w spółdzielniach mieszkaniowych, we wspólnotach mieszkaniowych, TBS i ZGM.