Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

XXIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wododciągów i Kanalizacji WOD-KAN w Bydgoszczy

29.05.2015
Kolejny raz w dniach 26 do 28 maja 2015 r. uczestniczyliśmy w XXIII Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji w bydgoszczy. Oferowaliśmy Zintegrowany System Informatyczny Papirus SQL w wersji dla branży wodociągowej;

Dziekujemy wszystkim, których mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku.

 

Udział w projekcie Zatrudnienie Fair Play

13.02.2015

Zakończyliśmy udział w projekcie "ZATRUDNIENIE FAIR PLAY. Zostań mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w województwie mazowieckim" realizowanym przez Fundację "Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym". W ramach projektu dokonaliśmy kompleksowego opracowania strategii zarządzania zasobami ludzkimi, z uwzględnieniem zarządzania wiekiem i mentorów, w oparciu o standard "Zatrudnienie Fair Play". Działanie to sprzyja realizacji celów istotnych dla dalszego rozwoju naszej firmy.

Złota Statuetka oraz Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY" 2014

12.12.2014

12 grudnia 2014r., na terenie EXPO XXI w Warszawie, odbyła się Gala XVII Edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". SoftHard S.A. jako pięciokrotny laureat otrzymał oprócz Certyfikatu take Złotą Statuetkę.

 

 

Oficjalny odbiór nowej siedziby SoftHard S.A. w Płocku przy ul. Granicznej 27

12.05.2014

Informujemy, że rozpoczęta jesienią ubiegłego roku inwestycja, związana z budową nowej siedziby SoftHard S.A., w Płocku przy ulicy Granicznej 27, została ukończona. W dniu 5 grudnia (piątek) dokonany został odbiór budynku, który zezwala nam na korzystanie z nowego obiektu.

Wcześniej, w dniu 22 listopada 2014 r., (sobota) dokonaliśmy uroczystego, zgodnego z polską tradycją, wewnętrznego otwarcia nowej siedziby. W najbliższych dniach planujemy rozpoczęcie przeprowadzki. Nowa siedziba poprawi warunki pracy, przyczyni się do lepszej obsługi naszych Klientów i umożliwi dalszy rozwój.

Zapraszamy do odwiedzania nas w nowej siedzibie. Z tej okazji życzymy wszystkim naszym Klientom, a także sobie, kolejnych wielu lat dobrej i wzajemnie korzystnej współpracy.