Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

Złota Statuetka oraz Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo FAIR PLAY" 2014

12.12.2014

12 grudnia 2014r., na terenie EXPO XXI w Warszawie, odbyła się Gala XVII Edycji Programu "Przedsiębiorstwo Fair Play". SoftHard S.A. jako pięciokrotny laureat otrzymał oprócz Certyfikatu take Złotą Statuetkę.

 

 

Oficjalny odbiór nowej siedziby SoftHard S.A. w Płocku przy ul. Granicznej 27

12.05.2014

Informujemy, że rozpoczęta jesienią ubiegłego roku inwestycja, związana z budową nowej siedziby SoftHard S.A., w Płocku przy ulicy Granicznej 27, została ukończona. W dniu 5 grudnia (piątek) dokonany został odbiór budynku, który zezwala nam na korzystanie z nowego obiektu.

Wcześniej, w dniu 22 listopada 2014 r., (sobota) dokonaliśmy uroczystego, zgodnego z polską tradycją, wewnętrznego otwarcia nowej siedziby. W najbliższych dniach planujemy rozpoczęcie przeprowadzki. Nowa siedziba poprawi warunki pracy, przyczyni się do lepszej obsługi naszych Klientów i umożliwi dalszy rozwój.

Zapraszamy do odwiedzania nas w nowej siedzibie. Z tej okazji życzymy wszystkim naszym Klientom, a także sobie, kolejnych wielu lat dobrej i wzajemnie korzystnej współpracy.

 

 

Turniej piłki nożnej o Puchar "Gazety Wyborczej" - gramy i bawimy się na sportowo

24.11.2014

W sobotę 22 listopada w Orlen Arena w Płocku odbyła się w pierwsza edycja turnieju piłki nożnej o Puchar "Gazety Wyborczej" z udziałem naszej drużyny. Turniej miał charakter akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Silni Razem.Uroczyste, wewnętrzne otwarcie nowej siedziby SoftHard S.A.

22.11.2014

W dniu 22 listopada 2014 r., dokonaliśmy uroczystego, zgodnego z polską tradycją, wewnętrznego otwarcia nowej siedziby przy ulicy Granicznej 27. Uroczystość poprzedziła formalny odbiór budynku zgodnie z przepisami prawa budowlanego, który planowany jest w najbliższych tygodniach.

Nowa siedziba poprawi warunki pracy, przyczyni się do lepszej obsługi naszych Klientów i umożliwi dalszy rozwój.

Zapraszamy do odwiedzania nas w nowej siedzibie (po przeprowadzce). Z tej okazji życzymy wszystkim naszym Klientom, a także sobie, kolejnych wielu lat dobrej i wzajemnie korzystnej współpracy.