Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

SoftHard Gazelą Biznesu 2017

03.07.2018

W dniu 7 marca 2018 w hotelu Hilton Warszaw, podczas uroczystej gali, odebraliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2017.

Zdjęcie z uroczystego wręczenia nagrody można zobaczyć tutaj: https://www.pb.pl/fotorelacja-z-gali-gazele-biznesu-2017-w-warszawie-907455#&gid=1&pid=219225273777

Konferencja - Zarządzanie nieruchomościami w XXI wieku

28.09.2017

27 września zorganizowaliśmy we Wrocławiu konferencję dla zarządców nieruchomości, towarzystw budownictwa społecznego, zakładów gospodarki mieszkaniowej oraz spółdzielni mieszkaniowych. Gościliśmy kilkudziesięciu uczestników z Dolnego i Górnego Śląska oraz Opolszczyzny.

Na konferencji omówione zostały zagadnienia dotyczące nowoczesnych metod zarządzania nieruchomościami odwzorowanymi w Zintegrowanym Systemie Informatycznym Papirus SQL naszej firmy.

Spotkanie merytorycznie wzbogaciła prelekcja biegłego rewidenta, który poruszył tematy związane z prowadzeniem dokumentacji finansów księgowej w zakresie eksploatacji oraz jej rozliczenie z osobami zajmującymi lokale mieszkalne.

Wszystkim uczestnikom oraz Partnerom serdecznie dziękujemy za przybycie i współpracę.

Wyróżnienie w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu

21.12.2017

Dycyzją Insytutu Europejskiego Biznesu zostaliśmy po raz kolejny wyróżnieni za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017. 

Uroczystość 60-lecia Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

29.09.2017

W dniu 29 września uczestniczyliśmy w obchodach Jubileuszu 60-lecia Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej jako sponsor strategiczny. Uroczysta Gala odbyła się w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestniczyli w niej przedstawiciele władz miasta Katowice i województwa śląskiego, spółdzielni mieszkaniowych z całej Polski, organizacji spółdzielczych, załogi oraz wielu innych gości. 

 

Po części oficjalnej odbył się koncert z udziałem artystów i orkiestry rozrywkowej Big Silesian Band.

 

Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa jest największą spółdzielnią mieszkaniową na południu Polski i jedną z trzech największych w kraju. Od 2005 wykorzystuje do wspomagania zarządzania nasz ZSI Papirus SQL.