Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

Konferencja pt. "Zarządzanie nieruchomościami w XXI wieku"

30.08.2017

Szanowni Państwo, 

Mamy przyjemność zaprosić na Ogólnopolską Konferencję dla Zarządców Nieruchomości „Zarządzanie nieruchomościami w XXI wieku”.

Konferencja odbędzie się w środę 27 września 2017 r. w Hotel Novotel & ibis Wrocław Centrum z siedzibą we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 7  w godzinach 9.30 – 15.00.

 

Podczas konferencji będą się mogli Państwo zapoznać z produktami i usługami firm proponujących rozwiązania wspomagające zarządzanie nieruchomościami.

Ponadto, omówimy nowoczesne rozwiązania IT, które powstały na bazie doświadczeń we współpracy z około 250 zarządcami nieruchomości w całej Polsce.

Poruszone zostaną m. in. takie tematy jak:

- Opis elektroniczny faktur, jako efektywne narzędzie do wspomagania rozliczania kosztów.

- Powiadomienia SMS/MAIL, jako wsparcie dla działań windykacyjnych.


 Swój udział w konferencji potwierdziła Pani Zofia Rogóż, która poprowadzi wykład w temacie:

„Prowadzenie dokumentacji finansów księgowej w zakresie eksploatacji i jej rozliczenie z osobami zajmującymi lokale mieszkalne w spółdzielni mieszkaniowej, wspólnocie mieszkaniowej, towarzystwie budownictwa społecznego i zakładzie gospodarki mieszkaniowej”.

 

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: plock@softhard.com.pl


Zapraszamy serdecznie.

XXV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017

15.05.2017

W dniach 16-18 maj SoftHard S.A. po raz kolejny uczestniczy w Jubileuszowej XXV edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2017 w Bydgoszczy, których organizatorem jest Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego stoiska wystawienniczego numer 101. Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Chcielibyśmy podjąć rozmowy dotyczące Państwa oczekiwań względem oprogramowania oraz przedstawić swoje najnowsze rozwiązania.


Nowy oddział we Wrocławiu

04.01.2017

Informujemy że z początkiem kwietnia otworzyliśmy nowy oddział we Wrocławiu przy ul. Sycowskiej 44. 

Zapraszamy do współpracy

Konferencja pt. "Zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową w XXI wieku"

04.07.2017

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na bezpłatną, ogólnopolską, konferencję dedykowaną dla Spółdzielni Mieszkaniowych pt. Zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową w XXI wieku”

Konferencja odbędzie się 24 maja 2017 r. (środa) w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi, al. Piłsudskiego 29. Intencją organizatorów jest upowszechnianie wiedzy i wymiana doświadczeń dotyczących wybranych zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółdzielni mieszkaniowych.

 

Kliknij tutaj aby pobrać zgloszenie