Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

SoftHard sponsorem turnieju szachowego w hotelu Starzyński

25.02.2017

Z inicjatywy Akademii Szachowej w Płocku odbył się w dniu 25 lutego 2016 r. turniej szachowy. Miejscem zawodów był hotel Starzyński, usytuowany na przepięknym, wysokim brzegu Wisły. W turnieju uczestniczyło około 50 zawodników z całego kraju. Firma SoftHard S.A. występowała w roli sponsora zawodów.

 

Zaproszenie do uczestnictwa dla Prezesa SoftHard S.A. Krzysztofa Sulkowskiego.

14.11.2016

W dniu 09.12.2016 r. Prezes Krzysztof Sulkowski uczestniczył w Radzie ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego. Inauguracyjne spotkanie Rady miało miejsce w Gmachu Głównym Uczelni. Podczas spotkania przedstawiono założenia i cele działania Rady w aspekcie planów prorozwojowych dotyczących miasta Płocka i regionu.

Certyfikat Jakości Biznesu oraz Srebrny Laur Przedsiębiorstwo Fair Play 2016

12.12.2016

Dnia 25.11.2016 r. Zarząd firmy SoftHard S.A. uczestniczył w Uroczystej Gali  „Przedsiębiorstw Fair Play”. Kapituła Programu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Fundacji Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przyznała firmie SoftHard S.A. tytuł, Certyfikat Jakości Biznesu oraz Srebrny Laur Przedsiębiorstwo Fair Play 2016 r. Uroczystość odbyła się w Warszawie. Galę prowadziła dziennikarka TVP – Anna Popek. 

SoftHard S.A. sponsorem Akademii Szachowej w Płocku

15.09.2016

W dniu 15 września 2016 roku podpisaliśmy umowę z stowarzyszeniem Akademia Szachowa Płock. Naszym celem, jako Sponsora Akademii, jest udzielenie wsparcia Akademii Szachowej w podejmowanych przez nią inicjatywach zmierzających do:

 

  • popularyzacji szachów - zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży
  • integracji środowiska szachowego
  • podnoszenia poziomu sportowego szachistów

 

Celem wsparcia będą między innymi następujące planowane projekty:

 

  • szkolenia "szachy dla każdego"
  • cykl 12 turniejów
  • Symultany
  • Turniej międzynarodowy