Papirus SQL

Oferta ZSI Papirus SQL.

Zobacz ofertę

Aktualności / Wszystkie

Nowy oddział we Wrocławiu

04.01.2017

Informujemy że z początkiem kwietnia otworzyliśmy nowy oddział we Wrocławiu przy ul. Sycowskiej 44. 

Zapraszamy do współpracy

Konferencja pt. "Zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową w XXI wieku"

04.07.2017

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić na bezpłatną, ogólnopolską, konferencję dedykowaną dla Spółdzielni Mieszkaniowych pt. Zarządzanie spółdzielnią mieszkaniową w XXI wieku”

Konferencja odbędzie się 24 maja 2017 r. (środa) w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi, al. Piłsudskiego 29. Intencją organizatorów jest upowszechnianie wiedzy i wymiana doświadczeń dotyczących wybranych zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółdzielni mieszkaniowych.

 

Kliknij tutaj aby pobrać zgloszenie

 

 

 

SoftHard sponsorem turnieju szachowego w hotelu Starzyński

25.02.2017

Z inicjatywy Akademii Szachowej w Płocku odbył się w dniu 25 lutego 2016 r. turniej szachowy. Miejscem zawodów był hotel Starzyński, usytuowany na przepięknym, wysokim brzegu Wisły. W turnieju uczestniczyło około 50 zawodników z całego kraju. Firma SoftHard S.A. występowała w roli sponsora zawodów.

 

Zaproszenie do uczestnictwa dla Prezesa SoftHard S.A. Krzysztofa Sulkowskiego.

14.11.2016

W dniu 09.12.2016 r. Prezes Krzysztof Sulkowski uczestniczył w Radzie ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego. Inauguracyjne spotkanie Rady miało miejsce w Gmachu Głównym Uczelni. Podczas spotkania przedstawiono założenia i cele działania Rady w aspekcie planów prorozwojowych dotyczących miasta Płocka i regionu.