30 lat na rynku!

SoftHard S.A.

Początki firmy sięgają jesieni 1989 roku. Powstało wówczas Przedsiębiorstwo Techniki i Informatyki „Mazowsze” Spółka z o.o., które zajmowało się działalnością związaną z tworzeniem oprogramowania i dostarczaniem sprzętu komputerowego. Od sierpnia 1990 roku działalność spółki była kontyuowana w SoftHard Zastosowania Informatyki jako spółka cywilna, a od 1 grudnia 1990 w SoftHard Zastosowania Informatyki Krzysztof Sulkowski. Siedziba tych firm znajdowała się w Płocku przy ulicy Gronowej. W 1992 roku firma została przeniesiona na ulicę 3 Maja 18, a od 2000 roku na ul. Padlewskiego 18 c. Od 1 sierpnia 2004 roku, po przekształceniu, działa pod szyldem SoftHard Spółka Akcyjna.

Podstawowym zakresem działalności firmy było i jest tworzenie własnego oprogramowania oraz dostarczanie sprzętu komputerowego. Pierwsze wersje programów były dostosowane do pracy pod kontrolą systemów operacyjnych DOS i Novell. Tworzyły razem Zintegrowany System Księgowy ZySK plus.

W końcu lat 90-tych rozpoczęte zostały prace nad oprogramowaniem w technologii klient-serwer dostosowane do obsługi interfejsu graficznego jako Zintegrowany System Informatyczny Papirus SQL. W roku 2009 większość modułów ZSI została przystosowana do pracy z bazą danych Oracle 10g, a w roku 2010 do Oracle 11g.

Aktualnie ZSI Papirus SQL przystosowany jest do obsługi dwóch baz danych; Firebird i Oracle z możliwością migracji danych w obydwu kierunkach bez konieczności wymiany aplikacji.

Współpracujemy z firmą Autopay S.A.

 

Certyfikaty i wyróżnienia